"Інформаційна ломка": засідання РНБО цього тижня не буде./ Криза Суецького каналу: як один корабель може зупинити світову торгівлю./ Стратегія деокупації Криму від президента: чому цей документ важливий і що з ним не так?
Як очуднення реальності в романах-фентезі американської письменниці Голлі Блек допомагає долати підлітковий стрес і стає антидотом проти серйозних дорослих проблем? Про це говоритимемо з радіожурналісткою, письменницею Мариною Муляр.
Андрій Кокотюха, "Офіцер зі Стрийського парку". Ретророман із львівського циклу.
Національна премія для вчителів-новаторів Global Teacher Prize Ukraine. Цьогоріч вона присвячена 30-річчю Незалежності України і досягненням українських вчителів за цей період.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Рішення ЄСПЛ щодо України - справи Майдану, агресія РФ у Криму. Гість - Павло Пушкар, начальник відділу департаменту виконання рішень Європейського Суду з прав людини, Генерального департаменту з прав людини та верховенства права, Ради Європи.
Чи збільшать фінансування на велоінфраструктуру у Києві? Гість - Богдан Лепявко, голова ГО U-Cycle.
Ринок землі: які сільгоспугіддя можна буде придбати і скільки реально наразі коштує гектар українського чорнозему?
Інформаційна програма про важливі суспільно-резонансні події в релігійному середовищі України та світу.
В Україні вкотре вирішили реформувати систему громадських перевезень./ Переходимо на літній час./ Носити чи ні маски на вулиці: нова постанова уряду./ Мінцифри хоче цифрувізувати всіх за три роки.
IQ – як розвивати коефіцієнт інтелекту та чи завжди це важливо? Хто й коли на це звертає увагу?
В Україні з 10-ї години вечора і до 8-ї години ранку в квартирах не можна голосно співати, кричати та слухати музику. Як боротися з сусідами, які не дотримуються цих правил?
Підсумовуємо найяскравіші події світського життя в Україні та світі за півріччя. Українські дипломати, мистецтвознавці, світські дами та інші почесні гості - про мистецтво спілкування у вищих колах, знайомства з королівськими особами, таємниці етикету і протоколу, а також про своє ставлення до подій, пов'язаних з монаршими особами та найбагатшими людьми світу.
Вчасна допомога. Дефібрилятор у метро допоміг врятувати життя. Спікери: Марія Назарова, засновниця ініціативи "РеаніМетро" та Олег Картавий, директор Центру спеціальної підготовки.
Маленький шедевр про великі почуття ("Пісня з полонини"). Все навпіл: і пісні, і щастя ("Не любиш"). Тисяча і одна історія кохання ("Є на світі казка").
Сценічне мовлення, риторика та ораторське мистецтво: як говорити чітко, красиво, але не штучно?
Лицар ордена "За мужність", сержант Сергій Козуб - про Україну в серці та неодмінну перемогу.
7-й рік окупації: як захистити журналістів, які працюють в складних умовах на окупованих територіях.
Про головні події тижня в анексованому Криму.
Минулий рік був ключовим щодо формування базового рівня місцевого самоврядування. Які перспективи об’єднаних територіальних громад і чи створене в Україні підґрунтя для наступних кроків реформи місцевого самоврядування?
Як українські науковці та виробники могли б допомогти подолати пандемію коронавірусу? Можливості України у виробництві своєї вакцини та ліків від КОВІДу-19.
Роз'яснення ЦВК
600 млн. грн. платників податків Міністерство оборони витратили на розробку Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України "ДЗВІН-АС", яка виявилась непридатною для використання у військах. Халатність чи корупція?
Що собою являють артилерійські і ракетно-зенітні бригадні підрозділи ДШВ? В яких боях у ході російсько-української війни вони найкраще себе виявили? Гарячий березень 2014-го: як це було. Історії феодосійських морпіхів.
На тлі санкцій Заходу, чи вдасться Москві знайти спільників у Пекіні?/ Що означають цьоготижневі балістичні запуски КНДР у бік Японії?/ Як російська вакцина від КОВІДу спричинила урядову кризу в Словаччині?
Театральна історія Києва часів Марії Заньковецької. Гостя програма - театрознавиця і завідувачка будинку-музею М.Заньковецької Лілія Бевзюк-Волошина.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.