Підсумовуємо найяскравіші події світського життя в Україні та світі за півріччя. Українські дипломати, мистецтвознавці, світські дами та інші почесні гості - про мистецтво спілкування у вищих колах, знайомства з королівськими особами, таємниці етикету і протоколу, а також про своє ставлення до подій, пов'язаних з монаршими особами та найбагатшими людьми світу.
Як українські науковці та виробники могли б допомогти подолати пандемію коронавірусу? Можливості України - у виробництві своєї вакцини та ліків від КОВІДу-19.
Лицар ордена "За мужність" сержант Сергій Козуб: про Україну в серці та неодмінну перемогу.
На тлі санкцій Заходу, чи вдасться Москві знайти спільників у Пекіні?/ Що означають цьоготижневі балістичні запуски КНДР у бік Японії?/ Як російська вакцина від КОВІДу спричинила урядову кризу в Словаччині?
Сценічне мовлення, риторика та ораторське мистецтво: як говорити чітко, красиво але не штучно?
Час Великого посту – це час посиленої роботи над удосконаленням власної душі./ Про порядність і непорядність на сторінках Біблії./ Християнська етика. Чи варто її включати до шкільної програми як окрему навчальну дисципліну?
Які культури торік стали найбільш прибутковими, а що принесло господарям землі збиткову рентабельність?
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Доступність різних публічних просторів для людей, які мають інвалідність. Наскільки доступна для них галузь культури? Про це - президентка благодійного фонду "Інтеграція", керівниця громадської організації людей з інвалідністю "Креавіта" з Харкова Олена Шингарьова та ініціаторка проєкту "Моніторін!" для оцінки доступності закладів культури Ірина Скорбун.
Колекціонування антикваріату: аукціони, виставки, експертизи та реставрації.
Туберкульоз: діагностика, лікування. У студії - Валерія Вороніна, лікар пульмонолог, фтизіатр.
Модні тенденції весна-літо 2021: на які силуети та кольори звернути увагу, і чи важлива мода взагалі в часи пандемії та локдаунів?
Бути чи не бути маршруткам на вулицях українських міст під час локдауну? Як привести сектор пасажирських перевезень у відповідність до європейських норм?
20 квітня відзначатиметься День українського футуризму. Про літературний конкурс до цього свята - Тетяна Шептицька, письменниця, співорганізатор конкурсу, заступниця генерального директора Національного історико-меморіального заповідника "Биківнянські могили".
Подружжя кобзарів, Юрій і Ольга Яценки, які понад 30-років грають в оркестрі народної та популярної музики Українського радіо - про особливості гри на одному із найдавніших українських народних інструментів.
У Києві можуть продовжити опалювальний сезон. Гість - Олег Попенко, голова Спілки споживачів комунальних послуг.
Як музикотерапія, словотерапія, ультразвукова терапія та звуки природи впливають на організм людини, чи справді вони лікують та позбавляють від депресії, страхів і фобій?
Тестуємо переспів пісні "Кожної Весни" гурту "Димна суміш". Ілля LETAY продовжує творчо осмислювати хіти минулих років./ Прем'єра пісні "В очах твоїх" гурту "SKYLOVERS".
"Позиватися проти книжки": сім судових кейсів. Бере участь маркетингова директорка видавництва "Віват" Катерина Аврамчук.
Фільм "Лимани. Бій за рай" переміг на пітчингу одного із найбільших документальних форумів Європи East Doc Platform. Як знімалася стрічка, розповість режисер Сергій Лисенко.
СБУ здійснила обшуки в офісах громадського руху "Український вибір - право народу", лідером якого є Віктор Медведчук. Чи є підстави вважати, що керівництво "Українського вибору", яке знаходиться у Києві, причетне до підривної діяльності активістів організації в Криму?
Як споживачам житлово-комунальних послуг ефективно відстоювати свої права, як фіксувати якість цих послуг та куди скаржитися на їхніх надавачів. Гість - Михайло Чорний, юрист Спілки власників житла України.
Чому міністр економіки Ігор Петрашко вважає, що українська економіка вже минула пік падіння? За рахунок чого ми можемо 2021 рік завершити із показником зростання ВВП у 4 з половиною відсотки?
Володимир Зеленський затвердив військову стратегію та стратегію з деокупації Криму. Як Україна повертатиме півострів?/ Правоохоронці мають намір притягнути до відповідальності за хуліганство кількох учасників акції протесту на підтримку Стерненка.
Місто можливостей. Історії успіху відомих киян
Меценат, артбізнесмен, книговидавець Владислав Трубіцин: як його хобі стало бізнесом, як відрізнити букіністику від антикваріату і хто йому допомагає опановувати українську мову.
Програма про заходи, що проводяться Європейською мовною спілкою:доросле, дитяче, танцювальне, класичне та циркове Євробачення.
Радіо Румунії. "Тур Страдіварі". Скрипкова музика І.Альбеніса, Е.Гранадоса, М.де Фальї у виконанні А.Томеску (скрипка).
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Радіо "Культура" представляє. Жінки в музиці. Чотирнадцять історій
Розповіді про тих, хто мав силу волі відкинути соціальні моделі та ролі, йти за своїм покликом, про шлях жінок до музики. Леся Дичко.
Київський авангард: портрети композиторів. Валентин Сільвестров.
Перша жінка на посаді головного диригента Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац - українка Оксана Линів - про те, як жінці досягти такого успіху в начебто не жіночій справі.