Про відьом та відьмаків. Веселі і сумні історії. Що каже світовий та український фольклор. Гість - Олексій Гедеонов, письменник, культуролог.
Українська фотографія у світі. Гостя - Олена Червоник, мистецтвознавиця, кураторка.
"Запізніла розплата". Радіопостановка за мотивами роману Агати Крісті.
Сезон відпусток: як подорожувати Україною та за кордоном безпечно.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Чи потерпають від насильства українські чоловіки? Результати соціологічного дослідження обговорюємо з виконавчою директоркою Amnesty International Ukraine Оксаною Покальчук.
Чи справді в окремих секторах аграрної економіки виникла податкова дискримінація? Яким чином вдалося усунути економічні викривлення на ринках м’ясо- і молоко переробки?
Інформаційна програма про важливі суспільно-резонансні події в релігійному середовищі України та світу.
Холодне меню для спекотної пори. Готуємо холодні супи, освіжаючі напої та солодкі протиспекотні смаколики.
Чи зросте цього літа туристична активність українців? Куди поїдуть відпочивати:за кордон чи в межах країни?
Як комфортно пережити спеку? Скільки пити, у що вдягатися та як не захворіти через кондиціонер?
Французькі аристократичні роди на півдні України: як вони там з'явилися і чи проживають нині у Херсонській області нащадки французьких баронів? Гостя - Марина Тарасова, історикиня, дослідниця відомих родів півдня України.
Боса-нова родом із Луцька: "Дякую, кохана"./ Як поєднати сум та оптимізм: "Теплий блюз"./ Романтична ностальгія: "Коли заснули сині гори".
Синтезатор мовлення: чи існує україномовний застосунок? Якою мовою послуговуються користувачі в Україні?
Гранатометник штурмової роти Ігор Михайлишин - про свою другу книгу "Фуга 119. В тональності полону". Книга про добровольців, яку треба читати.
Як змінилася думка українців про російсько-українську війну за два роки президенства Зеленського і як Україні просувати свої позиції, ґрунтуючись на думці своїх громадян.
Про головні події тижня в анексованому Криму.
У Києві відбулась міжнародна конференція "Демократія у дії", присвячена боротьбі з корупцією. Про головні акценти і основні виклики для української демократії, боротьбу з корупцією - народний депутат України 3, 4 та 5 скликань Борис Беспалий.
Формула Штайнмайєра: чи можливі вибори на окупованій частині Донбасу за українськими законами?/ Медичний канабіс - бути чи не бути?
Чи потрібен Україні закон про протидію російській клептократії? Учасники програми: Джон Гербст, директор Євразійского центру Atlantic Council , колишній посол США в Україні; Дарія Каленюк, виконавча директорка Центру протидії корупції; Олександр Краєв, експерт-дослідник Північної Америки та Британських островів, Ради зовнішньої політики "Українська призма".
Багатонаціональні військові навчання Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького "Три Мечі 2021". У чому їх особливість?
Чому варто подорожувати сходом України? На зв'язку з Києвом - Сєвєродонецьк.
На парламентських виборах в Молдові перемогла партія проєвропейської президентки Санду./ Французький рецепт: без щеплення ні розваг, ні подорожей.
Де починається Дніпро. Які особливості головної водної артерії України, цікаві факти з історії та сьогодення Борисфена. Гість програми - Віктор Вишневський, професор, гідролог, автор книг про Дніпро та його басейн.
Герой України, лицар двох орденів Богдана Хмельницького, перший заступник десантно-штурмових військ генерал-майор Андрій Ковальчук - про його рейд і рейд хоробрих у заблокований Луганський аеропорт.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Книжкові події України та світу. Досліджуємо сьогодення та майбутнє української книги та книжкових заходів. Гості: Олександра Коваль, засновниця та Президентка ГО "Форум Видавців", а нині директорка Українського інституту книги, Софія Челяк, програмна директорка "BookForum" та Олена Холоденко, журналістка, медіа-експертка..