"День, якого не повинно бути" — поезія темних часів на Радіо Промінь

"День, якого не повинно бути" — поезія темних часів на Радіо Промінь

У пʼятницю, 24 лютого, Радіо Промінь презентує проєкт про "День, якого не повинно бути" — поезія темних часів на Радіо Промінь, зібрана спеціально до річниці початку повномасштабної війни росії проти України. Протягом дня в ефірі звучатиме серія коротких двохвилинних віршів воєнного часу в авторському виконанні.

0:00 0:00
10
1x

Пісні на лірику багатьох цих поетів ви мало не щодня чуєте на Радіо Промінь у виконанні популярних українських артистів. Тепер ви можете почути реальні голоси війни, голоси життя та голоси нашої перемоги. Сергій Жадан, Ада Роговцева, Павло Вишебаба, Світлана Поваляєва, Тетяна Власова та багато інших сучасних українських поетів уперше прозвучать у прямому ефірі з власною лірикою. 

"Радіо Промінь завжди було, є і буде активним майданчиком для популяризації української культури. Лірика українською переживає надзвичайний підйом і наші слухачі щоденно чують підтвердження цьому в ефірі Радіо Промінь. Переважна більшість авторів, з якими ми співпрацювали в межах підготовки “Дня, якого не повинно бути”, впевнений, знайома нашій аудиторії. Люди чули пісні на їхні вірші, а тепер мають можливість почути реальні голоси митців. Їхні емоції та переживання. Цей проєкт дає можливість авторам напряму звернутися до людей", — підкреслив виконавчий продюсер Радіо Промінь Максим Яковенко.

Поезія темних часів в авторському виконанні прозвучить на Радіо ПроміньУкраїнському Радіо та Радіо Культура.

Слухати всі випуски — ТУТ.