Міжнародний конкурс радіопрограм організації радіо- і телебачення Ісламської Республіки Іран

Українське радіо є постійним учасником міжнародного конкурсу радіопрограм (www.radiofestival.ir) у межах національного радіофестивалю, який проводить Організація радіо- і телебачення Ісламської Республіки Іран.  Тематика радіопрограм, які беруть участь у цьому конкурсі, кожного року змінюється.

У 2004 р. програма Галини Рознюк "Повернення у майбутнє", яка розповідає про історію відкриття для світу раніше невідомого композитора Сергія Борткевича, була визнана однією з найкращих програм конкурсу.

У 2006 р. програма Василя Бирзула "Притчі зраненої землі", присвячена 20 роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, здобула спеціальну відзнаку конкурсу.

2007 року Українське радіо підготувало для конкурсу дві програми: "Симфонія весни", автор Катерина Мотрич і " Жінка сіяла золотий камінь", автор Галина Бабій.

2008 року Українське Радіо успішно представило програму-репортаж Аліни Акуленко "Казкові гостини" з чарівного будинку - улюбленця українських дітей Святого Миколая у Карпатах, яка знайомить з традиціями святкування Дня Миколая в Україні.

2010 року передача, авторами якої були співробітники УР Марина Гольцева та Ольга Іванова, а також харківський радіожурналіст Володимир Носков, "Світло для друга"  одержала першу й другу премію (за ідею, сценарій і  творче втілення) в номінації  "Документалістика".

У 2012 р. для участі у конкурсі  Українське радіо надіслало програму Ольги Іванової та Володимира Носкова "Відлуння обірваних струн. Стежки українського кобзарства", яка успішно пройшла у фінал фестивалю і отримала першу премію у категорії "Документалістика".

Цього року на конкурс було подано дві програми англійської редакції ТО ВСРУ: "Ініціативи", присвячену вшануванню памяті жертв Голодомору (автор Микитенко Т.О.) та «Визначні українці», що розповідає про героя української визвольної війни 1648-1654 років Івана Богуна (автор Жежера І.В.). Зичимо учасникам перемоги!