Програма про деокуповані території, які відновлюються після звільнення та про історії переселенців, які відновлюють свій бізнес, своє життя на знову підконтрольній Україні території або поряд із непідконтрольними територіями чи поблизу кордону. Ітиметься не лише про життя на деокупованих територіях, куди повернулися мешканці, а також про переселенців, які релокували свої бізнеси, про установи, що почали працювати в інших регіонах країни і таким чином відновилися. Вони є прикладом незламності.
Як працює в дистанційному форматі ліцей “Гарант” з тимчасово окупованого Лисичанська та як до навчання долучаються діти, які знаходяться на окупованих територіях.
Переселенці з Лугащини відновили свій бізнес в Києві - школу англійської та паб;
Історія юристки з Херсона, яка пережила окупацію та зараз продовжує працювати у рідному місті, яке постійно обстрілює ворог;
Мрія, яка стала реальністю під час повномасштабної війни. Мешканка Херсона розповіла про те, як їхня родина відкрила кав'ярню під час війни, як вони пережили окупацію і як працює заклад під час постійних обстрілів з боку окупанта.
Волонтер з Харкова доставляє хліб у прифронтові населені пункти на Донеччині.
Як переселенець з прифронтової Костянтинівки релокував свій транспортний бізнес на Черкащину та вирішив транспортну проблему в одній з громад, де зараз мешкає.
Молочена кераміка стала нематеріальною культурною спадщиною Донеччини.
Як в Умані на Черкащині об'єдналася громада, волонтери та хасиди, які живуть в цьому місті для того, щоб допомагати переселенцям, які знайшли там прихисток.
Діалекти та говірки Луганщини та Донеччини - в чому їхня унікальність ми поговорили з мовознавицями;
Історія херсонки, яка під час окупації міста не полишала рідну справу і онлайн викладала для своїх учнів танці.
«Сахнівські павучки» - як на Чернігівщині місцеві мешканці обєдналися і почали плести маскувальні сітки на фронт.