Денис Шмигаль і Микола Чернотицький. Фото: Українське Радіо
Сто років безперервного мовлення. Змінювалися держави, створювалися і руйнувалися імперії, а Українське Радіо залишалося.
В переламні епохи Українське Радіо відігравало ключову роль. Під час Другої світової війни воно закликало боротися з окупантами. Ефіри тривали в найтяжчі часи, людей мотивували та підбадьорювали українські класики. А після війни завдяки радіо українці шукали та знаходили одне одного.
У 1991 році Українське Радіо перебувало на передовій вирішальних подій. Його слухачі першими почули як в стінах Верховної Ради проголошували незалежність.
З початком повномасштабної війни Українське Радіо негайно перейшло у формат мовлення за воєнним часом. Зараз голос Українського радіо чують і на тимчасово окупованих територіях України. Для людей в окупації — це голос надії. Надії на звільнення, надії на свободу та єдність зі своїми. Це значна моральна допомога в очікуванні визволення та перемоги.
Я дякую усім працівникам, які стали частиною великого інформаційного спротиву російським фейкам та пропаганді. Ця місія ще не завершена, але знаю, що кожен та кожна на Українському Радіо виконує її гідно, щиро та професійно.
Вітаю вас із професійним святом!
На фото: Спецпогашення художньої поштової марки від Укрпошти "Нове сторіччя Українського Радіо"