war

Утеплювати житлові будинки тепер можна без дозволів

27.12.2018 р., 13:05

Для проведення будівельних робіт з комплексної теплоізоляції вже введених в експлуатацію житлових не потрібно отримувати дозвільні документи.

Про це повідомляє Урядовий портал.


"Уряд затвердив оновлений перелік будівельних робіт, які не потребують документів на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Відповідний проект постанови був розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України", — йдеться у повідомленні.

Читайте також — Роман Марецький: "Більше 500 тисяч домогосподарств є учасниками програми "Теплі кредити"

Як зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, раніше, щоб провести утеплення житлового будинку, наприклад, стін, даху чи горища, потрібно було отримувати обов’язковий дозвіл ДАБІ. Це могло затягувати проведення таких робіт на декілька місяців.

Нагадаємо, 7 червня 2017 року Кабінет міністрів прийняв постанову, якою затвердивперелік будівельних робіт, що не потребують документів, які дають право на їх виконання та після закінчення яких об‘єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

Утеплювати житлові будинки тепер можна без дозволів

Новини по темі