Мобільний додаток

"Стоп фальсифікат!": в Україні перевірять виробників молока на предмет підробки продукції

18.11.2019 р., 12:00

За місяць стартує масштабна акція проти фальсифікату в продуктах харчування, яку ініціювали громадські активісти, а підтримав Уряд та державні установи. Кого, як і навіщо перевірятимуть, розповіла в ефірі Українського радіо голова правління ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Владислава Миронова.

14 листопада оголошено про початок масштабного проєкту "Стоп фальсифікат!", спрямованого на захист споживачів та очищення ринку від фальсифікованих продуктів, який реалізовується за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій із залученням засобів масової інформації. 

Перевірку розпочнуть із дослідження якості молочної продукції, яка реалізується в торгових мережах країни, а потім перейдуть і до інших харчів.

Акція стартує орієнтовно за місяць, 16 грудня. Виробникам фальсифікату дали місяць, щоб вони могли виправити ситуацію на виробництві. Потім чотири групи виїдуть у чотири регіони на відбір зразків на місцях реалізації. 

Голова правління ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Владислава Миронова розповідає, що проблема фальсифікованої продукції особливо активно постала за останні 5 років.

"Попередні 5 років були дуже важким етапом для нашої держави, у нас був мораторій з 2014 по 2016 рік і не було зовсім жодних перевірок. Потім у нас була реорганізація компетентного органу, створилася нова служба Держпродспоживслужба, плюс зміни законодавства. Тому був час для різних виробників займатися фальсифікацією та виробляти надприбутки", — констатує Владислава Миронова. 

Вона пояснює, що продукт можна віднести до категорії фальсифікату, якщо у його складі відбулася заміна сировини. Наприклад не все масло є маслом, може бути не молоко, а рослинний жир. Якщо вершкове масло коштує 60 грн за пачку, то масло з рослинного жиру (спред) можна купити за 18. 

М’ясну продукцію також замінюють на етапі додавання сировини у продукт. Наприклад, використовуючи м’ясо механічного обвалювання — це субпродукти, разом з кістками й жиром, часто ними наповнюють ковбасні вироби. Підробити не можна лише  шматок м’яса.

За рахунок фальсифікації здешевшується собівартість продуктів і виробники отримують надмірний прибуток. Частіше за все підробляють молочні продукти, які мають високий відсоток жирності — сир, сметану, саме молоко підробляти надто дорого.

Владислава Миронова зауважує, що в домашніх умовах визначити, фальсифікований продукт чи ні — неможливо. 

Коли активісти встановлять виробників, які фальсифікують продукцію, результати будуть передані до Держпродспоживслужби, яка має право вийти на перевірку на підприємство і на місце реалізації. Після відбору зразків вони будуть накладати штрафні санкції і на виробника, і, ймовірно на реалізаторів.

Фото: Pixabay

"Стоп фальсифікат!": в Україні перевірять виробників молока на предмет підробки продукції

Новини по темі