"З об'єктивних причин деякі радіостанції сьогодні не мають змоги записати чи видати в ефір джингл "Хвилина мовчання" або інші важливі повідомлення. Позаяк Українське радіо має усі можливості для створення та передачі в ефір свого контенту, ми готові поділитися файлами, резервними плейлистами рекомендацій ДСНС на час повітряної тривоги та джинглами. Також ми готові надати будь-які консультації для допомоги радійникам з різних частин України", — сказав Дмитро Хоркін.
Для отримання допомоги та консультацій просимо звертатися на електронну пошту: ukr.radio.help@gmail.com. Фахівці Українського радіо працюють та надають допомогу іншим українським радіостанціям цілодобово.
Окрім того, раніше Українське радіо дозволило вільну ретрансляцію свого сигналу всім радіостанціям будь-якої форми власності, а також ліцензіатам іноземних держав. Актуальні дані для комутації сигналу Українського Радіо можна отримати за згаданою вище електронною адресою.
Нагадаємо, починаючи з 22 лютого Українське радіо транслює безперервний цілодобовий інформаційний марафон. 24 години на добу прямоефірне мовлення надає слухачам найактуальнішу і найточнішу інформацію про оборону країни. В гостях та у прямому включенні в марафоні — воєнні аналітики, керівні державні особи та провідні експерти з актуальних галузей воєнного часу. Найбільша кореспондентська мережа в усіх регіонах України спрямувала всі сили, аби повідомляти перевірені новини з перших рук, безпосередньо з місць подій.
Українське радіо можна слухати в FM та AM діапазонах по всій країні. Завдяки розширенню мовлення у середньохвильовому діапазоні сигнал Українського радіо покриває більшу частину території України, включно з невеликими населеними пунктами, до яких не доходить сигнал наявних FM-передавачів.
Усі канали Суспільного радіо перейшли на передачу сигналу Українського радіо, їх можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.