war

Ірина Славінська

Ірина Славінська

Ведуча програми "Права людини понад усе"продюсерка Радіо "Культура".

Народилася в Києві 1987 року.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет французької мови. Навчалася у магістратурі факультету літератури Пікардійського університету імені Жуля Верна. Магістерка філології. Також навчалася на курсах культурної журналістики в Гамбурзі (програма Гете Інституту), учасниця обміну "Open World" за програмою "Незалежні медіа" (програма Конгресу США).

Працює в медіа з 2006 року. Кар’єра в журналістиці почалася в редакції інтернет-видання "Українська правда", для якого дописує дотепер. В 2012-2013 роках вела авторську програму "Гра в слова і не тільки" разом із співведучим Віталієм Гайдукевичем на телеканалі ТВІ.

З літа 2013 року долучилася до команди ведучих "Громадського радіо", а згодом - до Редакційної ради та правління ГО "Громадське радіо". З травня 2016 року - редакторка програми "Громадська хвиля", спільного проекту "Громадського радіо" та "Українського радіо". З листопада 2017 року почала вести щотижневу програму "Права людини понад усе" на Радіо "Культура".

Минулі передачі

 • 25.11.2022 13:00:15
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Вікторія Берещак, експертка з нерухомості: ціни на житло; як зимуватимуть українці./ Досвід Грузії під час енергетичної кризи - журналістка Віка Кавхарадзе./ Зореслав Дмитришин, президент благодійної організації "Фронт допомоги Україні": допомога українцям за кордоном; як Польща готується до потенційного зростання кількості біженців з України./ Марія Максимців, волонтерка в місті Ганновер, Німеччина: допомога українцям за кордоном./ Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров'я України: робота медзакладів під час блекауту.

 • 25.11.2022 12:00:20
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Ситуація у Запоріжжі - наслідки обстрілів Запоріжжя./ Євген Євтушенко, начальник Нікопольської районної військової адміністрації: обстріли Нікопольщини./ Володимир Ращук, військовослужбовець ЗСУ: ситуація на Бахмутському напрямку.

 • 25.11.2022 11:00:16
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Валентин Гладких, політолог: ситуація всередині рф; ракетний терор рф; міжнародна підтримка України./ Олена Шуляк, заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування: протидія атакам ворога; зміни правил містобудівної діяльності./ Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА: ситуація на Миколаївщині./ Андрій Набок, керівник з розвитку фіксованого інтернету мінцифри: ситуація з мережею інтернет.

 • 25.11.2022 10:00:21
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Василь Даниляк, керівник мережі АЗС "ОККО": генераторний бум, в Україні рекордно зріс попит на генератори і ростуть ціни на бензин./ Орест Зуб, почесний амбасадор Львова: відновлення енергопостачання на Львівщині; ситуація на прифронтовій території; міжнародна підтримка України./ Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України: отримати інформацію, коли зв'язку немає; донесення інформації до споживачів; оцифрована культура./ Юлія Тимошенко, член Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів: ситуація у Херсоні; законодавча робота./ Тетяна Сапьян, радниця з комунікацій ДБР: російський ракетний шантаж.

 • 25.11.2022 09:03:22
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Сергій Кузан, керівник Українського Центру безпеки та оборони: ракетні загрози з боку рф; ситуація на Херсонщині./ Олексій Качура, заступник голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади: удари рф по Херсону; відповідальність рф за агресію в Україні./ Сергій Братчук, речник Одеської ОВА: оперативна ситуація в Одесі./ Максим Козицький, голова Львівської обласної ВЦА: ситуація на Львівщині./ Олександр Старух, голова Запорізької ОВА: оперативна ситуація у Запоріжжі.

 • 25.11.2022 08:00:15
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Олексій Якубін, кандидат політичних наук: незламна Україна; "Пункти незламності"; вимкнення електрики після атак рф по Україні./ Ростислав Смірнов, радник Міністра внутрішніх справ України: енергетична криза./ Сергій Гайдай, голова Луганської ВЦА: оперативна ситуація на Луганщині./ Данило Гетьманцев, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики: робота підприємств; шкода бізнесу через вимикання електроенергії./ Василь Фурман, заступник голови Ради Національного банку України, доктор економічних наук: енергетична криза; доступ до фінансових послуг.

 • 14.11.2022 13:42:32
  - Перший канал

  Сімейний бюджет в умовах інфляції: як витрачати гроші ощадливо, на чому реально зекономити, і чи можливо примножити власні статки. Гість - Василь Матій, інвестиційний радник.

 • 14.11.2022 13:00:21
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Марія Голуб, експертка з міжнародних відносин та євроінтеграції мережі "АНТС": на якому етапі ми знаходимось на шляху до ЄС? 

 • 14.11.2022 12:38:04
  - Перший канал

  Марафон “Єдині новини #UАразом”. Олександр Шевченко, керівник з пасажирських комунікацій Укрзалізниці: благодійна акція "Квитки до перемоги". 

 • 14.11.2022 12:13:47
  - Перший канал

  Правоохоронці перевіряють інцидент в одному з храмів Києво-Печерської лаври, де "молилися за Росію". Гостя - Людмила Филипович, релігієзнавець, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник відділення релігієзнавства Інституту філософії НАН України.