Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід вбивці безпритульних тварин (аудіо)

Апеляційний суд Києва змінив запобіжний захід вбивці безпритульних тварин (аудіо)

На цілодобовий домашній арешт замість перебування під вартою змінив запобіжний захід підозрюваному у вбивстві безпритульних тварин Олексію Святогору Апеляційний суд Києва.

Нагадаємо, кримінальне провадження проти Святогора відкрили після його виступів у телевізійних шоу та оприлюднення відповідних фото в Інтернеті. Слідство вважає, що дії чоловіка підпадають під статтю щодо пропаганди жорстокості.

Наша кореспондентка Ольга Шеремет побувала на сьогоднішньому засіданні суду:

"Київські зоозахисники вимагають відповідальності для догхантера Олексія Святогора. Ознаки злочину у його діях побачила і прокуратура, відреагувавши на скарги активістів. Святогора оголосили у розшук, а 8 червня затримали. 11 червня суд вирішив тримати підозрюваного під вартою. Арешт було встановлено на 60 діб. Залишити запобіжний захід таким, як є, просив Апеляційний суд прокурор Дмитро Йовенко.

Апеляційний суд ухвалу Шевченківського районного суду скасував. Змінив запобіжний захід для Олексія Святогора на домашній арешт із забороною цілодобово залишати своє помешкання. Адвокат догхантера Олексій Клименюк таким рішенням не задоволений. Каже, його підзахисний не винен.

Олексій Клименюк посилається на Міжнародну Конвенцію з прав людини. Оксана Костукевич, яка представляє "Форум порятунку Києва", каже - догхантер повинен нести відповідальність.

Оксана Костукевич розповіла, що зоозахисники готові долучити до справи кваліфікованих адвокатів, аби домогтися для Олексія Святогора жорсткого покарання, що передбачене статтею, яку йому інкримінують. Йдеться про 5 років за гратами".

Ольга Шеремет. Українське радіо.

Прослухати репортаж:

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!