Український уряд ввів додаткове мито на російські товари

Український уряд ввів додаткове мито на російські товари

Україна вводить дзеркальні санкції до Російської Федерації у відповідь на економічні обмеження. Так, з 1 серпня буде введено спеціальне мито на всі товари з РФ. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду сьогодні, 15 травня.

Тож незабаром на ввезення на митну територію України товарів, що походять з РФ, незалежно від інших видів мита, буде впроваджено спеціальне митро у відсотках від митної вартості товарів. Зокрема, спеціальне мито вводиться на всі російські товари, крім групи чутливого імпорту - вугілля, кокс, бензин, зріджений газ і фармацевтична продукція. Таким чином, з 1 серпня 2019 при ввезенні на митну територію України з російських товарів буде стягуватися додатковий збір у відсотках до митної вартості товарів за певними ставками.

"Сплачені суми спецмита будуть направлятися до спеціального фонду державного бюджету, який згодом профінансує заходи з імпортозаміщення. Проект постанови розроблено відповідно до дій країни-агресора щодо України", - наголосив перший віце-прем'єр міністр Степан Кубів.

Нагадаємо, у квітні уряд Росії заборонив експорт в Україну російської нафти і нафтопродуктів.

Фото 24 канал