Владислав Красніцький
Владислав Красніцький

Закінчив КНУКіМ (за спеціальністю "Диктор і ведучий телепрограм"). 

Нині працює ведучим у структурі "Суспільного", на Українському Радіо. Від липня 2018 року вів проєкт "Ранковий формат", а з травня 2022 року доєднався до загального марафону. Досвід роботи на ТБ — 10 років. У 2012–2019 рр. — телеканал "Київ" (був ведучим програм різних форматів, зокрема ранкового шоу "Ранок по-київськи", суспільно-політичних ток-шоу, також був бренд-войсом, ведучим щотижневих інтерв’ю з очільником міста Віталієм Кличком). З березня 2019 до січня 2022 рр. — "4 канал" (ведучий розмовних студій на суспільно-політичну тематику "О порі" та випусків новин). 

"Пригадую себе маленьким хлопчиком: літні канікули, бабусина кухня, з радіоприймача лунає музика, а ще — такий гарний та впевнений голос диктора. Потім він же супроводжував мене і під час сніданків, збираючись до школи. Саме тоді я вперше подумав про магію радію, і про те, як би круто було опинитись по той бік мікрофона. Тому, коли прийшов час обирати радіостанцію, я жодної хвилини не сумнівався в тому, що це має бути саме Українське Радіо. І не помилився у своєму виборі. А нині в роботі найбільше надихають слова знайомих, які мешкають на тимчасово окупованих територіях й розповідають, що їм вдалось спіймати хвилю і почути українські новини", — каже він.

Серед захоплень — садівництво: Владислав любить спостерігати, як з маленької насінини з’являється неймовірна рослина. Заквітчаний балкон улітку — милує око не лише йому та його сім’ї, а й сусідам. Любить подорожувати: на авто об’їздив пів України. Після завершення війни неодмінно продовжить мандрівки.

Передачі з архіву

Співпраця України та Канади. Гостя — Танія Санфорд Аммар, директорка міжнародної консалтингової компанії Alinea International в Україні. Компанія наразі реалізує проєкт "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe).

В Києві розпочалась зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС. Як випливає з графіку коментарів для преси, майже всі міністри прибули до Києва для цієї зустрічі особисто. Обговоримо мету та результати зустрічі. Гість — Андрій Миселюк, політолог, директор Інституту соціально-політичного проєктування "Діалог".

Чи допоможе присудження Нобелівської премії у просуванні вакцинації, зокрема й від ковіду. Що нового в створеній вченими технології, що за неї дали Нобелівську премію. Гість — Іван Сорока, президент Українського медичного клубу, Заслужений працівник охорони здоров'я України

Марафон "Єдині новини #UАразом". Інтерв'ю парамедикині Катерини Поліщук із позивним Пташка.

02.10.2023 17:12:27 Сьогодні. Вдень

Виступ Президента України на засіданні міністрів закордонних справ держав – членів ЄС.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

02.10.2023 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація в Полтаві.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

29.09.2023 13:39:50 Сьогодні. Вдень

Покарати пропагандиста. Чому російські пропагандисти мають відповідати, як співучасники воєнних злочинів окупантів. Як довести їх провину? Хто може та має збирати докази їхньої вини? Наскільки реально їх покарати та що за покарання це може бути? Гість — Дмитро Баркар, аналітик Інституту масової інформації, що входить до Коаліції "Україна. П'ята ранку".

29.09.2023 13:07:11 Сьогодні. Вдень

Мета Форуму оборонних індустрій. Повернення найманців ПВК "Вагнер", які були у Білорусі, на східний напрямок фронту в Україні. Іранські ракети для Росії. Підготовка до зими в очікуванні атак Росії на критичну інфраструктуру України. Закон про олігархів. Список реформ для України реально реалізувати? Інтерв'ю Олексія Данілова, секретаря РНБО.