Владислав Красніцький
Владислав Красніцький

Закінчив КНУКіМ (за спеціальністю "Диктор і ведучий телепрограм"). 

Нині працює ведучим у структурі "Суспільного", на Українському Радіо. Від липня 2018 року вів проєкт "Ранковий формат", а з травня 2022 року доєднався до загального марафону. Досвід роботи на ТБ — 10 років. У 2012–2019 рр. — телеканал "Київ" (був ведучим програм різних форматів, зокрема ранкового шоу "Ранок по-київськи", суспільно-політичних ток-шоу, також був бренд-войсом, ведучим щотижневих інтерв’ю з очільником міста Віталієм Кличком). З березня 2019 до січня 2022 рр. — "4 канал" (ведучий розмовних студій на суспільно-політичну тематику "О порі" та випусків новин). 

"Пригадую себе маленьким хлопчиком: літні канікули, бабусина кухня, з радіоприймача лунає музика, а ще — такий гарний та впевнений голос диктора. Потім він же супроводжував мене і під час сніданків, збираючись до школи. Саме тоді я вперше подумав про магію радію, і про те, як би круто було опинитись по той бік мікрофона. Тому, коли прийшов час обирати радіостанцію, я жодної хвилини не сумнівався в тому, що це має бути саме Українське Радіо. І не помилився у своєму виборі. А нині в роботі найбільше надихають слова знайомих, які мешкають на тимчасово окупованих територіях й розповідають, що їм вдалось спіймати хвилю і почути українські новини", — каже він.

Серед захоплень — садівництво: Владислав любить спостерігати, як з маленької насінини з’являється неймовірна рослина. Заквітчаний балкон улітку — милує око не лише йому та його сім’ї, а й сусідам. Любить подорожувати: на авто об’їздив пів України. Після завершення війни неодмінно продовжить мандрівки.

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UАразом". Інтерв'ю Олександра Ткаченка, Міністра культури та інформаційної політики України./ Юрій Мацик, директор Департаменту з розвитку фіксованого Інтернету Мінцифри — про нові проєкти по відновленню зв'язку.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Сергій Череватий, речник Східного угруповання військ Збройних Сил України: ситуація на Бахмутському напрямку.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Пресконференція Володимира Зеленського, який перебуває на саміті Європейської політичної спільноти.

Фінал конкурсу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Гостя — Наталя Соколенко, журналістка Українського радіо, колишня членкиня Громадської ради доброчесності. 

Саміт Європейської політичної спільноти у Молдові — проаналізуємо основні заяви та дії. На зв'язку — Анжела Грамада, президентка Асоціації експертів з безпеки і глобальних справ.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

01.06.2023 17:19:50 Сьогодні. Вдень

Загибель людей, які не змогли потрапити до укриття під час нічної атаки на Київ. Включення журналістки Українського Радіо Ірини Жданової з брифінгу директора Департаменту муніципальної безпеки — виконавчого органу Київської міської ради Романа Ткачука.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Олександр Толоконніков, керівник пресофісу Херсонської ОВА: оперативна ситуація на Херсонщині.

01.06.2023 16:38:18 Сьогодні. Вдень

Як війна змінює шкільну освіту в Україні. Яким має бути освітній процес в час війни: що для цього варто зробити — Галина Ковальчук, фахівчиня комунікаційного відділу ГО "ЕдКемп Україна" (EdCamp Ukraine).

Марафон "Єдині новини #UАразом". Виступ Володимира Зеленського на саміті Європейської політичної спільноти./ Юрій Сиротюк, молодший сержант, гранатометник 5-ої окремої штурмової бригади ЗСУ: ситуація навколо Бахмута./ Петро Черник, військовий експерт, полковник ЗСУ: ситуація на фронті./ Брифінг директора Департаменту муніципальної безпеки Романа Ткачука щодо становища укриттів у столиці.