Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Передачі з архіву

Військова допомога США Україні: що не так: пауза, блокування, відновлення? Чи зберігається двопартійна підтримка України американським політикумом. Гість — Андрій Мартинов, доктор історичних наук.

Співпраця України та Канади. Гостя — Танія Санфорд Аммар, директорка міжнародної консалтингової компанії Alinea International в Україні. Компанія наразі реалізує проєкт "Супровід урядових реформ в Україні" (SURGe).

В Києві розпочалась зустріч міністрів закордонних справ країн ЄС. Як випливає з графіку коментарів для преси, майже всі міністри прибули до Києва для цієї зустрічі особисто. Обговоримо мету та результати зустрічі. Гість — Андрій Миселюк, політолог, директор Інституту соціально-політичного проєктування "Діалог".

Чи допоможе присудження Нобелівської премії у просуванні вакцинації, зокрема й від ковіду. Що нового в створеній вченими технології, що за неї дали Нобелівську премію. Гість — Іван Сорока, президент Українського медичного клубу, Заслужений працівник охорони здоров'я України

Про настрої в Італії, наративи в італійських медіа, вплив РФ, а також про переклад на італійську книжки про Донбас "Схід українського сонця" Катерини Зарембо. Гостя:  Ярина Груша, письменниця, перекладачка, публіцистка, викладачка української, журналістка, яка живе в Італії.

Козацька символіка в сучасних емблемах ЗСУ, шевронах, нагородах. Що означають ці символи, як сучасна айдентика перегукується із нашою історією та героїчним минулим наших предків? Гість: Олександр Сурченко, історик, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Національного заповідника "Хортиця".

Якого оборонного виробництва потребує Україна, яке може організувати самостійно, а де потрібна підтримка Заходу? І як це виробництво організувати в умовах повномасштабною війни і постійних обстріляв? Гість: Гліб Канєвський, голова аналітичного центру StateWatch, експерт з протидії корупції.

Запаси палива на зиму. Скільки ми накопичили газу та вугілля. Чи є можливості докупити газ якщо зима буде холодною і запасів не вистачить? Фактор російського транзиту газу - чи може він зупинитися взимку? Учасник програми — Володимир Омельченко, директор енергетичних програм Центру Разумкова, енергетичний експерт.

Оновлення міністерства оборони. Хто нові заступники та які завдання перед ними. На зв'язку — Іван Ступак, військовий аналітик, колишній співробітник СБУ.

29 вересня — роковини трагедії Бабиного Яру. Він став одним з найбільших місць масових розстрілів цивільних, скоєних нацистами під час Другої світової війни. Про тих, хто вижив, і хто допомагав їм рятуватися — згадують їхні нащадки.