Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Передачі з архіву

Винуваті без вини: в Криму 90% жертв насильницьких зникнень утримуються в тюрмах і їх навіть ні в чому не звинувачують. На якій офіційній підставі їх затримують? Гість програми — Євгеній Ярошенко, аналітик громадської організації КримSOS.

Українці за рік війни почали більше цікавитися історією своєї країни. Що вплинуло на зміну поглядів українців на історію, історичні постаті та події. Про популяризацію історії і дерусифікацію топонімів — брати Капранови.

Ведучі: Роман Коляда

Чи стане білорусь ядерною країною? Путін заявив про розміщення ядерної зброї в білорусі. Що за цим стоїть? Як на це мають відреагувати наші партнери на заході? Пояснює Олександр Коваленко, координатор групи "Інформаційний спротив".

 Україна виконала 72% зобов'язань за Угодою про асоціацію з ЄС. Бере участь Любов Акуленко, виконавча директорка ГО "Український центр європейської політики".

Поки відомий український скульптор служить у Національній гвардії, члени Британського Королівського товариства скульпторів демонструють його роботи у Лондоні. На зв'язку — Олесь Сидорук, солдат 25-ї бригади імені князя Аскольда, Національної гвардії України.

Ведучі: Галина Бабій

Харків-Герой: рік тому і в наші дні. Як мистецтво гуртувало людей у підземці, а нині надихає на відбудову міста? Гостя - Юлія Ніколаєвська, професорка Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського.

Ведучі: Галина Бабій

Початок весни і самопочуття бізнесу. Гість програми — Сергій Шаповалов, аналітик фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва.

Мільйон боєприпасів для України. Чи здатні нам їх дати? А також, що відомо про ситуацію з боєприпасами у Росії? Учасник програми — Олег Катков, головний редактор програм інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

У французькому місті Бордо функціонує українська школа для українських дітей, в тому числі переселенців. Розповідають вчителі та психологи цієї школи Юлія Борисенко та Анна Подлєсна.

Як представлена історія України ХХ століття в підручниках європейських країн, а саме: Польщі, Німеччини, Франції та Великої Британії. Гостя програми — Надія Коваль, завідувачка інформаційно-аналітичного відділу Українського інституту.