Тетяна Малишева
Тетяна Малишева

Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. 

У 2004 році почала працювати на Українському Радіо: спочатку була адміністраторкою редакції новин, потім почала вести денну програму привітань у прямому ефірі, а далі були вже і ранкові прямі ефіри. Кар’єра почала стрімко розвиватися. Паралельно працювала на ФМ-станціях ведучою новин, також була редакторкою сайту з медичною тематикою. Авторська програма "Тільки бізнес" стала для Тетяни новим етапом у кар’єрі. Кардинальні зміни відбулися під час ведення об’єднаного марафону "Єдині новини". Це — особливий та цікавий досвід.

Тетяна переконана, що радіо її обрало: "Усі події, які відбувалися до радіо, до нього і привели. Пазл склався саме так, як і має бути (хоча могла і лікаркою стати, але захоплення медициною реалізувала під час роботи на сайті з відповідним напрямом)". 

Надихають слухачі та слухачки, бо працює саме заради і для них: під час ефіру відчуває зв’язок із ними.

Захоплюється сферою графічного дизайну, а також до вподоби мистецтво нових медіа (new media art).

За життям Тетяни можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Штам "Пірола" наприкінці епідсезону превалюватиме в Україні, зауважив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

Козацька символіка в сучасних емблемах ЗСУ, шевронах, нагородах. Що означають ці символи, як сучасна айдентика перегукується із нашою історією та героїчним минулим наших предків? Гість: Олександр Сурченко, історик, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Національного заповідника "Хортиця".

Якого оборонного виробництва потребує Україна, яке може організувати самостійно, а де потрібна підтримка Заходу? І як це виробництво організувати в умовах повномасштабною війни і постійних обстріляв? Гість: Гліб Канєвський, голова аналітичного центру StateWatch, експерт з протидії корупції.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Інтерв'ю зі співачкою Джері Хейл.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Чучаєв, командир взводу ЗСУ, вчитель історії України та всесвітньої історії: які уроки Україна має винести з попередніх світових воєн.

01.10.2023 15:37:56 Сьогодні. Вдень

Ситуація на Закарпатті. 

Марафон "Єдині новини #UАразом". Олексій Гетьман, військовий експерт: ситуація на фронті.

27.09.2023 07:04:38 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Житомирі.

Зведення Генерального штабу Збройних Сил України.

Марафон "Єдині новини #UАразом".