Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву
07.12.2023 14:37:04 На часі

Чи варто відкривати стадіони для вболівальників, що сталося зі спортивною інфраструктурою під час війни, чи є українці неспортивною нацією? Гість — Даниїл Вереітін, журналіст інформаційного агентства "Остров". 

Венесуельці проголосували за приєдання до себе більшої частини Гаяни. Чи захопить Венесуела більшу частину Гаяни. Хтось наважиться захищати невелику країну? На зв'язку: Катерина Вакарчук, доцентка кафедри міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету ім. Мечникова.

Ситуація з виїздом за кордон народних депутатів, про що домовлися парламентські партії, і чи не вплинуть на ці домовленості останні події навколо лідера партії "Європейська солідарність". Чи виконала Україна необхідні умови для початку перегороів про вступ до ЄС і чи не заблокує Угорщина, як обіцяє, рішення про початок переговорів. Чи готова буде Україна виконати вимоги Угорщини, зокрема змінити ухвалені за часів президенства Порошенка закони про освіту і про мову. Ситуація на західних кордонах, хто винен в тому, що блокування триває. Гостя: Марія Іонова, членкиня комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, членкиня фракції партії "Європейська солідарність".

Сьогодні зроблено перший крок для розблокування польсько-українського кордону — почали пускати порожні фури. Наскільки він може бути дієвим? І що може бути далі? Саміт транспортної ради ЄС. Чи буде питання розблокування польсько-українського кордону кордону на порядку денному? Гість: Володимир Балін, віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

04.12.2023 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація в Кропивницькому.

04.12.2023 15:40:14 Сьогодні. Вдень

Реформування системи теплопостачання.

04.12.2023 15:22:46 Сьогодні. Вдень

Про нові технологічні творчі підходи для продовження волонтерської підтримки із-за кордону — президент  Центру гуманітарної допомоги Україні у США Олексій Прокопенко.

03.12.2023 16:07:16 Наша історія

Козацька старшина — еліта на службі держави. Як формувалася козацька старшина? Якого стилю життя і побуту дотримувалась? Як вибудовувала принципи управління державою? Розповідають історики Сергій Токарев, Володимир Пилипенко та Олександр Бондар.

03.12.2023 13:07:12 Сьогодні. Вдень

В Україні сформували реєстр засуджених за злочини щодо дітей на сексуальному ґрунті. Чи стане він запобіжником від контакту зі злочинцями. Коментує Аксана Філіпішина, заступниця керівника аналітичного відділу Української Гельсінської спілки з прав людини.

03.12.2023 09:35:03 Сьогодні. Зранку

Яких страв не буде на святковому столі. На зв'язку — Михайло Непран, перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України, член Української ради бізнесу.