Теорії змов. Як вони влаштовані всередині та як людина, яка в них вірить, дивиться на світ навколо себе. Гість - Максим Яковлєв, завідувач кафедри міжнародних відносин і директор Школи політичної аналітики Києво-Могилянської академії.
Творчий спадок Олени Богатирьової, художниці і сценографа у проєкті "Театр і життя" Музею Марії Заньковецької.
Батьки - громадяни різних країн – розлучаються. У якій країні і з ким житиме їхня дитина? Роз'яснює адвокат Олег Горецький.
Оприлюднено текст проєкту Закону про олігархів. Наскільки дієвий запропонований механізм?
В переддень саміту Байден-Путін. Чи готується Кремль до війни із Заходом?
Як обрати ім'я дитині? Чи можливо вдало поєднати сімейні традиції і сучасні тенденції? Що треба знати українцям про можливість зміни імені, прізвища і по-батькові?
Як позначився минулорічний недобір врожаю на зростанні кількості фермерських господарств? Чому скасовано Концепцію розвитку фермерства та кооперативів?
Вознесіння Господнє./ Святий Лука (Войно-Ясенецький), архієпископ Сімферопольський і Кримський./ Чи бувають нині чудеса Божі?/ Яким має бути християнин?
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
На Харківщині відкриють соціально-побутове відділення для підлітків та молоді з інвалідністю.
6 червня — День людей з історією раку. Які заходи відбудуться у Києві?
Панічні атаки. Що це таке, чому вони виникають, як заспокоїти нерви? Гостя - психолог Анастасія Ізотова.
Про наслідки безконтрольного та масового використання пестицидів і агрохімікатів в Україні.
Іменем українського фізика і винахідника Х-променів (названих рентгенівськими) Івана Пулюя Міжнародна астрономічна спілка назвала малу планету. Чи належно шанований він на батьківщині? Що знають про нього українці?
Три різні прізвища – Донець, Проценко та Чернецький – об’єднані у велику династію ентузіастів, що присвятили своє життя Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування Національного авіаційного університету: як зуміли передати досвід від покоління до покоління.
Безпека на пляжі. Як стати лайфсейвером у Києві. Гість - Денис Пікалов, керівник Української федерації лайфсейвінгу.
Тестуємо чорнобильський трек "Касета" з третього за рахунком, й першого повністю україномовного альбому гурту "Вагоновожатые"./ Почуєте як звучить неймовірної краси джаз українського композитора Усейна Бекірова, записаний разом з двократним володарем премії "Греммі", ф’южн-гітаристом Майком Стерном.
Сім класичних сюжетів та масова культура. Гість програми - письменник, куратор мистецьких проектів Олександр Михед.
На фестивалі "Молодість" відбулася прем’єра повнометражного фільму Олексія Тараненка "Я працюю на цвинтарі".
Достовірна інформація з перевірених джерел
Батьки - громадяни різних країн – розлучаються. У якій країні і з ким житиме їхня дитина? Роз'яснює адвокат Олег Горецький.
Кабмін затвердив Прогноз економічного і соціального розвитку України та Бюджетну декларацію на три роки зменшити держборг та скоротити вдвічі дефіцит бюджету.
Коли вже припиняться напади на українську мову? У Верховній Раді вкотре зареєстрували кілька законопроєктів щодо послаблення її становища.
Місто можливостей. Історії успіху відомих киян
Володимир Чеповий - про те що відчуваєш коли втрачаєш мільйон, що спільного між мережевим маркетингом та стратегією партизанської війни, про власний індекс щастя.
Переможець Євробачення-2021 - італійський гурт "Манескін", який підкорив публіку яскравим виступом, екстравагантним виглядом та поведінкою.
Добірка музики норвезьких композиторів різних стилів і епох. Ця компеляція прозвучала у концерті оркестру Радіо Західної Німеччини.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
"Великий майстер малої форми". Радіовистава до 150-ліття Василя Стефаника.
Хто такий креативний продюсер у кіновиробництві та що робить кіно цікавим? Гість - Максим Бернадський, креативний продюсер StarLightMedia.