Детектор брехні: як він працює та чи можна його обдурити? Гість - Віталій Шаповалов, поліграфолог, психолог, представник компанії «AXСITON» (виробник комп'ютерних поліграфів) в Україні, екс-голова ГО "Колегія поліграфологів України".
Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". Жінки в ісламі. Гостя - Наталія Малиновська, письменниця, викладачка, авторка книжки "Жіночий емірат? Політикині мусульманського світу".
Оповідання: Рей Бредбері "Покара без злочину" та Гео Шкурупій, "Провокатор".
Чи готові малий бізнес і влада до діалогу? Що показав форум підприємців?
Труднощі - пальне для зростання або Як оркестр "ІNSO-Львів" завершив сезон випробувань і нових можливостей.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал". "Справжні чоловіки" та де їх шукати. Гості: Тамара Марценюк, cоціологиня та Микола Ябченко, спеціаліст з комунікацій, профемініст.
Як напередодні відкриття обігу сільгоспугідь в Україні один з його головних ініціаторів і розробників, Петро Саблук оцінює можливості ринку землі для подальшого розвитку агросектору?
Як зелені насадження рятують місто у спеку? Гість - Ілгам Гасанов, урбаніст, озеленювач.
Інформаційна програма про важливі суспільно-резонансні події в релігійному середовищі України та світу.
Вибір постачальника і тарифу на газ: як обрати найраціональніший варіант і чи варто чекати початку опалювального сезону?
Масові отруєння в харківському ресторані: як убезпечитися від подібних випадків?
Таємниці роду князів Радзивілів: говоримо з дослідницею магнатських родів Волині, історикинею і телеведучою Тетяною Яцечко-Блаженко.
Чоловік-батько. Як народження дитини змінює чоловіків? Яку роль відіграє тато в житті дитини?
Магічні чари на щодень ("Зелен клен"). Неминуча, як доля ("Вернись зі спогадів"). Хіти з автентичих джерел ("Очі волошкові").
Традиційна мовна гра. Які можливості відкриває нам читання книг і чому читання може бути гарною життєвою стратегією?
Лицар ордена Богдана Хмельницького Олександр Костандов - про свій 20-й мотопіхотний батальйон "Дніпропетровськ", що у 2014-му складався з добровольців на сто відсотків.
Юлія Качула - українська співачка, авторка пісень, перекладачка. Автор проєктів "Слухай українською!", "Діти Криму" - про життя і творчість в анексованому Криму.
Реформа державного управління. Чи вдалось Україні створити професійну, політично незаангажовану держслужбу?
Україну атакує новий штам коронавірусу. Чи достатніми є профілактичні, захисні заходи, до яких вдається країна?
Хто і як обиратиме суддів за планом Зеленського і Слуг народу.
Багатонаціональні навчання "Сі Бриз-2021" розпочнуться вже за кілька днів./ МіГ-29, модернізований до версії МіГ-29МУ1, отримали Збройні Сили України.
Модернізація лікарні без допомоги держави у Красилівській об'єднаній територіальній громаді.
Виготовлення цієї програми стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID "Медійна програма в Україні", який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю UA:Українське радіо та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.
Москва закликала Вашингтон відмовитися від проведення багатонаціональних морських військових навчань "Sea Breeze 2021" у Чорному морі. Чому після зустрічі Путіна з Байденом з боку російського керівництва лунають войовничі заяви?
Київський укріплений район на оборону Києва влітку 1941 року. Гісті прорами: Андрій Вялець, заступник генерального директор з наукової роботи Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" та Максим Ющенко, дослідник фортифікації ГО "КИУР" та один з авторів книги "Київський укріплений район. 1941 рік. Хроніка оборони".
Підполковник Сергій Косован, нині офіцер оперативного командування "Схід" - про своїх бойових побратимів, котрі гідно вистояли на "нулі" у пекельному 2015.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Декоративна державність та новітня русифікація України. Гість - Юрій Шевчук, український мовознавець, журналіст, кандидат філологічних наук, викладач української мови в Колумбійському та Єльському університетах міркує про наші мовні практики.