Авторка і ведуча проекту "Люди кіно" Людмила Чиркова — про українське кіно і його творців.
Вітольд Пілецький, "Рапорд Вітольда". Читає Олексій Богданович.
"Зламаний світ", радіодрама за романом Софії Андрухович "Амадока", частина 1.
"Зламаний світ", радіодрама за романом Софії Андрухович "Амадока", частина 2.
Як працювали парламентські комітети у 2020 році: 13 травня оприлюднено моніторинговий звіт.
150 років від дня народження письменника, майстра експресіоністичної новели, політика Василя Стефаника. Низка ювілейних подій відбуваються в Україні.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Борис Забарко, історик, голова Всеукраїнської асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів, сам був в’язнем Шаргородського гетто (Вінницька обл.), та Анка Фельдгузен, Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні - про історії життя та смерті в часи Голокосту в Україні.
Чи будемо ми з гречкою? Як зміняться цьогоріч посівні площі під цією культурою?
Сервісні центри відновлюють прийом громадян. Які питання комуналки можна буде вирішити.
Інформаційна програма про важливі суспільно-резонансні події в релігійному середовищі України та світу.
Догляд за немічними близькими: які засоби та навички необхідні? Де шукати допомоги самотнім людям?
До Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу. Чому Україна досі посідає одне з перших місць в Європі за кількістю ВІЛ-позитивних?
Як відрізнити хронічну втому від депресії? Як повернутися до нормального, активного стану?
Видання New Scientist повідомило про реакції ділення урану на ЧАЕС, що можуть спричинити новий вибух, пресслужба станції запевняє, що всі показники в нормі. Що відбувається на ЧАЕС?
Зустріч з народним художником України, якому позували для портретів члени багатьох сучасних аристократичних родин, Володимиром Слєпченком.
Що таке харчове насильство? Чому не можна змушувати дитину їсти? Що робити, коли дитина їсти відмовляється? Як побудувати здорові стосунки з їжею?
Казки і романси Богдана Янівського ("Зорепадні ночі"). Одна пісня – для шістьох коханих ("Дівчино-вивірка"). У щастя – своя струна, у долі – своя весна ("У долі своя весна").
Чий був Крим сто років тому? Для переможців мовної гри - щойно видана книжка, котра зацікавить тих, хто хоче більше дізнатися про кримсько-українські відносини.
Лицар орденів Богдана Хмельницького, Народний Герой України, полковник Збройних Сил України Михайло Драпатий - про звитягу побратимів і неодмінну перемогу.
До 77 роковин геноциду кримськотатарського народу - виставка "Викрадені життя", присвячена жертвам насильницьких зникнень в Криму.
Про головні події тижня в анексованому Криму.
Міністерство агрополітики, відновлене цьогоріч, розпочне роботу до кінця травня, бюджет аграрного відомства вже підписаний Президентом України./ В арсеналі Європейського Союзу ще є невикористані засоби для тиску на Росію, щоб вона дотримувалася демократичних норм, так вважає президент Литви Гітанас Науседа.
Чесна ціна на газ: як очистити тариф від олігархічної складової? Гостя - Агія Загребельська, співзасновниця комунікаційної платформи "Ліга антитрасту", уповноважена Антимонопольного комітету у 2015-2019 рр.
Достовірна інформація з перевірених джерел
Плани переозброєння Сухопутних військ: пріоритети і можливості. Безпілотний авіаційний комплекс "Лелека-100" поповнив арсенал Збройних Cил України. В чому його переваги?
Вихідні на Тернопільщині: куди піти, що подивитися і скільки все це коштує.
Нова арабо-ізраїльська війна чи політично доцільна ескалація? Що стоїть за бойовими діями Ізраїлю проти Палестини?
Історія київських переправ і мостів від давньоруської доби до сьогодення. Гість програми - Валерій Лисенко, гід, краєзнавець, член Гільдії гідів.
Кавалер ордена "За мужність", Народний Герой України Анатолій Скрицький - про хоробрість українських танкістів та неодмінну перемогу.
Емоції на максимумі, а боротьба додає сил, коли поринаєш у спортивний світ.
Щоденник Євробачення
З 15 по 23 травня працюватиме Online Eurovision Village або Селище Євробачення в онлайн-форматі.
Професія - український фешн блогер. Про українські бренди одягу, популярність українських товарів та чому українські товари так і не змогли захопити світові ринки - Юлія Савостіна, підприємиця, засновниця проекту "Made in Ukraine", виробник одягу "SlowWear by Savostina".